Renditingimused

Renditingimustega saate tutvuda siin

 

Rentniku meelespea

Leping

Kõik alla kirjutatud lepingud on siduvad, palun tutvuda nii lepingu kui ka üldtingimustega. Küsimuste korral oleme lahkesti nõus abistama.


Dokumendid

Auto rentimisel tuleb esitada kehtiv juhiluba, isikut tõendav dokument (st ID-kaart või pass) ning vajadusel kehtiv krediitkaart või krediitkaardi tunnustega deebetkaart*. Soovitame Teil kontrollida dokumentide kehtivust enne rentimist.

http://195.80.106.137:9050/juhiloaKehtivus

 

Tagatisraha

Auto rentimisel on nõutav tagatisraha olenevalt sõiduki tüübist 100-500€. Tagatisraha ehk deposiit on garantiiraha, mida ei käsitleta renditasu ettemaksena


Üleandmine

Auto antakse rentnikule üle ja selle tehniline olukord fikseeritakse rendileandja ja rendilevõtja vahel. Auto üleandmisel fikseeritakse sõiduki lisad ja puudused ning tehakse fotod. Rentnik tagastab sõiduki samas seisukorras arvestades rendiperioodil läbitud teekonda.

 

Auto kasutamine

Autos ei ole lubatud suitsetada, tarbida alkoholi või uimasteid. Loe lähemalt »

 

Rendiperiood

Rendiperioodi alguses lepitakse kokku auto tagastamise aeg ja koht. Soovides rendiperioodi pikendada või autot varem tagastada, võtke palun ühendust lepingus toodud kontaktidel. Sama tingimus kehtib juhul, kui soovite muuta auto tagastamise kohta.

 

Kindlustused

Rendihind sisaldab liikluskindlustust.

 

Kasutuspiirkond

Rendiautoga ei ole lubatud väljapoole Eesti piiri ilma rendileandja eelneva kirjaliku loata. Vastavad tingimused lepitakse kokku enne rendiperioodi algust ning rendilepingule tehakse ka vastav märge.

Trahvid

Kõik trahvid, viivistasuotsused, hoiatustrahvid jms kolmandate isikute nõuded arvatakse maha deposiidist koos teenustasudega. Rentik on kohustatud Rendileandjat teavitama kõikidest trahvidest ja rikkumistest koheselt kirjalikult. Tagantjärgi trahvid kuuluvad hüvitamisele ja Rendileandjal on õigus nõuda nende käitlemise eest teenustasu.

Sitemap
© X-Rent 2007-2018. Kõik õigused reserveeritud
 info@x-rent.ee | tel. (+372) 5344 5344